Päikesevalgus ja solaariumid – looduslik ja kunstlik UV-kiirgus

Kahtlemata on päikesevalgus oma infrapuna-, nähtava valguse ja UV-valguse komponentidega meile kõigile keskse tähtsusega. Viimase paari aasta jooksul on aga toimunud päikese alusetu halvustamine ja samalaadselt ka solaariumite halvustamine, kirjutab Euroopa Päikesevalguse Assotsiatsiooni (ESA) teaduslik nõunik Torben König. Loe veel...

UV-kiirgusega koroonaepideemia vastu

Columbia ülikooli teadlased on teatanud, et kaug-UVC-valgustussüsteeme saaks paigaldada suurtesse avalikesse ruumidesse, kus see pakuks kaitset hooajaliste gripiepideemiate ja isegi pandeemiate eest.
Hiina on seda tänaseks rakendanud. Shanghai firma Yanggao paigaldas desinfitseerivad UV-valguslambid linnabussidesse, vahendab France24.
Yanggao juht Qin Yin teatas, et pärast epideemia puhkemist hakkasid nad otsima pihustamisest efektiivsemaid desinfitseerimismeetodeid. Loe veel...

Hoiame puhtust!

Kasutame solaariumisalongis kõrgkvaliteediga desinfitseerimisvahendit, mis on virutsiidsete, bakteritsiidsete (sealhulgas tuberkulotsiidsete ja sporotsiidsete) ja fungitsiidsete omadustega. Ohutuse tagamiseks puhastame samuti ka ukselinke, jalamatte, solaariumi paneele ning muid kasutuspindu. Juhul kui soovite ise solaariumit desinfitseerida, on igas solaariumikabiinis desinfitseerimisvahend. Soovitame pesta käsi enne ja pärast solaariumi kasutamist.
Ohutuse tagamiseks (seoses COVID-19 haigusega) pakume võimalust tasuda teenuse eest pangaülekandega ja broneerida aja meie Facebooki lehe kaudu või helistades telefonile +372 56 855 313.