Korduma kippuvad küsimused
Kas peaksin tulema varem kohale?
Esimesel korral soovitame kohale tulla 15 minutit varem. Selle ajaga jõuate vormistada end kliendiks, tutvuda hinnapakkumistega ning vajadusel vahetada riideid. Järgmisel korral piisab kui tulete 5 minutit varem.

Kas mul peavad kaasas olema riided ja veepudel?
Ei pea, salongis on igale suurusele spordiriideid ning anname teile ka veepudeli. Riideid saab vahetada kohapeal riietusruumis.

Miks peab jooma vett?
Jääkainete väljutamiseks on vajalik ka vee joomine. Piisab kui joote pool liitrit tund aega enne protseduuri, siis pool liitrit massaaži ajal ja ka pärast rullimist, sest jääkainete väljutamise protsess veel käib.

Miks on rullmassaaži masinal infrapuna?
Infrapuna parandab lisa funktsioonina vereringet ning ainevahetust veelgi ning aitab eemaldada kehast jääkaineid. Infrapunakiired stimuleerivad tugevalt meie immuunsüsteemi ja kiirendavad kollageeni tootmist.

Kui palju peaksin rullmassaažis käima?
Et saavutada märgatavaid/nähtavaid tulemusi, on soovitatav läbida rullmassaaži 10 korra kuur, ehk siis rullida vähemalt 2-3 nädalas.

Kui kaua kestab protseduur?
Üks protseduur kestab 60 minutit, mille jooksul teete masinal läbi 17 erinevat harjutust. Igat harjutust näitavad ette videod, mis jooksevad telekast paralleelselt teie harjutustega. 1 harjutus kestab natuke üle kolme minuti. Soovi korral võib mõned harjutused vahele jätta ja selle asemel mõnda teist harjutust kaks korda teha. 

Kas rullmassaaži saab tulla ka kahekesi?
Jah, salongis on 2 rullmassaaži masinat ning toad on omavahel ühendatud.