Toetame põhimõtet, et kauakestva ning tervisliku jume saavutamiseks tuleb varuda aega ning päevitada mõistlikult. Päevitamise tulemusena saadav D3 vitamiin on täisväärtusliku elu üheksallikaks. Su keha vajab seda! Kvaliteetne solaariumikosmeetika tagab naha vajaliku niiskustasakaaluja aitab kaasa maksimaalselt tumeda päevituse tekkele. 

 Kuidas alustada? 

Soovitame alustada päevitamist lühema seansiga. Kui tüüpiliseks seansi pikkuseks mõnes kabiinis on 12 minutit siis soovitame alustada 6 minutisest seansist. Peale teist või kolmandat seanssi võib järjest pikendada seansi. Näiteks, kui kabiinis on soovitatud seansi pikkus 6-12 minutit siis ei tohiks II nahatüübiga inimesed kunagi päevitada rohkem kui 10 minutit korraga.Loodusliku päikese käes tuleks alustada SPF 15 või SPF 30 kaitsekreemidest olenevalt UV-kiirte intensiivsusest ja päevitusseansi pikkusest. Kergesti ärapõlevatele kohtadele kasutada SPF 50 Face Guard päikesekaitsepulka ja huultele SPF 30 huulepalsamit. Kui nahk on kerge jume saavutanud võib kasutada koos päikesekaitsekreemiga samaaegselt päevituse kiirendajaid, kohese jume saavutamiseks sobivad ideaalselt looduslikke pruunistajaid sisaldavad päevituskreemid, mis sobivad ka päevitussalongis päevitamiseks. Tulemus on ühtlane ja sobiv ka algajale päevitajale.10 soovitust parima päevitustulemuse saavutamiseks solaariumis: 

  1. Enne päevitamist tehke nahatüübitesti järgi kindlaks oma nahatüüp. 
  2. Järgige täpselt solaariumi juhendit, eriti väljatoodud päevitusaegade tabelit. 
  3. Solaariumi kasutamist ei soovitata alla 16 aastastele ja/või inimestele nahatüübiga I. Kui Teil on mõni nahahaigus, palun küsige oma arstilt, kas solaariumi kasutamine on soovitav. Kui Teil on akne või psoriaas, siis võib UV kiirgusel olla positiivne efekt.
  4. Kui UV kiirgus tekitab allergilisi reaktsioone, soovitame Teil solaariumi kasutamisest hoiduda.
  5. Soovitame Teil mitu tundi enne solaariumi kasutamist eemaldada nahalt igasugune dekoratiivkosmeetika. Samuti võtke ära kõik ehted. Kasutage ainult spetsiaalselt selleks ettenähtud solaariumikosmeetikat, näiteks Devoted Creations, Fiesta Sun või Australian Gold® tooteid.
  6. Mõned ravimid tõstavad märgatavalt naha tundlikkust UV kiirgusele. Lugege kõiki juhendeid ja kui Teil on mingeidki kahtlusi, siis küsige nõu oma arstilt või salongi personalilt.
  7. UV kiirgus on kahjulik paljale silmale, Te peate kandma UV kaitseprille. Eriti kui Teie silmi on opereeritud.
  8. Soovitame Teil kasutada solaariumi maksimaalselt üks kord päevas ja kuni 50 korda aastas. Vältige alati ülepäevitamist – see tekitab päikesepõletust.
  9. Päikesekaitsevahendid (SPF) ja isepäevituvad kreemid ei sobi solaariumis kasutamiseks. Sobilikud on ainult spetsiaalsed SPF kaitsepulgad kiiresti põlevate nahapiirkondade kaitseks.
  10. Juhul kui Teil parast päevitamist tekivad villid või põletused, konsulteerige oma arstiga.