Milline näeb välja rullmassaaži protseduur?
Administraator paneb teile rullmassaaži masina tööle ning näitab teile mis pidi peavad rullikud mööda keha jooksma. (Rullikud jooksevad alati kehal südame suunas, sest nii pidi jookseb meie lümfisüsteem ning kehasse talletunud jääkained ja mürgid pääsevad kehast välja.)

Kiirust ning infrapuna tugevust saate ise valida, administraator paneb teile algul standard kiiruse ning infrapuna võimsuse ning soovi korral saate neid vähendada või suurendada.

Harjutuste vahel peaks ka vahetama masina poolt, et rullikud õigetpidi vastu keha jookseks. Või siis on rullmassaaži masina ekraanil ka nooltega nupp millega saab rullikute suunda vahetada, kui soovite kõiki harjutusi teha masina ühel poolel.

Kui harjutus lõpeb siis seiskuvad rullikud paariks sekundiks, et anda märku järgmise harjutuse algamisest.

Harjutused jooksevad telekas teiega samas tempos. Harjutuse poose saab vaadata ka seinal olevalt plakatilt ning harjutuse numbri järge saate hoida tänu masinale, mis näitab teile, mitmes harjutus teil hetkel olema peaks.

Protseduuri ajal tuleks kindlasti ära juua pudel vett. 

Administraator käib teid soovi korral  ka vahepeal vaatamas, et näha kas rullikud jooksevad õigetpidi. Pakub teile alternatiiv harjutusi kui mingi harjutus peaks mitte sobima ning vastab teie küsimustele, kui neid tekib. Vajadusel saate ka vett juurde.

Rullmassaaži protseduuri lõppedes teeb masin pika piiksu andes märku, et protseduur on läbi ning kiidab teid.