Uus tehnoloogia, kaasaegne D-päevitus!

Mis on D-päevitus ja miks on see parem? 

Nii tava, kui D-päevitus solaariumis on kasutusel UV kiirgust edastavad lambid. D-päivituse eeliseks on madalama UV intensiivsusega lambid. D-päevitus solaariumis ei saa nii kergelt päikesepõletust ja selle üldine UV doos on madalam kui tavasolaariumis.Nii nagu ka tavasolaariumis, on D-Päivitus solaariumis soovitav päevitada 3 - 4 seanssi püsivama jume saavutamiseks. 

Arvestama peab sellega, et kui Te ei ole varem päevitanud (pigmendi tase nahas on madal), võtab pigmendi moodustamine pisut kauem aega, tavaliselt 3 - 5 päeva. See tähendab, et õiget päevitustulemust näete alles mõne päeva pärast. Kasutades spetsiaalset päevituskosmeetikat, saate siiski kiirema tulemuse, mida näete juba 2 tunni möödudes päevitamisest. 

Nii looduslik päikesevalgus kui ka D-päevitus solaarium on kõige loomulikumad D vitamiini allikad. 

D vitamiin on aga meie tervisele äärmiselt vajalik. Viimased uuringud näitavad, et D vitamiini puudus võib põhjustada või soodustada mitme haiguse tekkimist, sh luude hõrenemine (osteoporoos) ning mitmeid vähkkasvajaid, sh rinnavähk naistel ja eesnäärmevähk meestel.Paljud, ka Eestis läbiviidud uuringud kinnitavad, et meie laiuskraadidel ei saa kuni 90% inimestest piisavalt D vitamiini loodusliku päikese puudumise tõttu. Üks seanss D-päevitus solaariumis nädalas võib anda kuni 10000 RÜ D vitamiini, mis oluliselt parandab immuunsust ja vähendab haigestumise riski.NB! D-päevitus - kabiin nr. 4 (Ergoline 800 Excellence Turbo Power)

Infoallikas: Solaariumikoda/D-päike 👌