Lahendus, kuidas luua ihaldatud jumet ja seda hoida

Me proovime alati nii suvel kui ka salongis päevitades erinevate toodete ja pruunistajate teel luua ideaalset ja meelepärast jume.
Kuid kui see ihaldatud jume kord saavutatud, kas ka hoolitsed jume eest (nagu näiteks enda juuksevärvi püsimise eest)?
Hea teada!
Melaniin ehk pigment nahas liigub naha pinnale reeglina 28 päeva. Selleks et päevitus püsiks kauem, on oluline pidev ja piisav naha lisaniisutus. Naharakus milles on rohkem niisutust on tugevam ja tihedama koostisega ja seal püsib ka naha pigment ca 2 nädalat kauem!

Seega, ainus lahendus kuidas enda saavutatud jumet hoida on ÕIGE ja JÄRJEPIDEV NAHA NIISUTUS!

Teatavasti moodustab vesi moodustab umbes 60-70% meie kehamassist. Enamik meie rakkudes toimuvatest keemilistest reaktsioonidest vajavad toimumiseks vett. Vett on vaja toitainete ja hapniku transportimiseks kõigi keharakkudeni. See aitab muundada toitu energiaks ja toitaineid omastada. Vesi hoiab kehatemperatuuri stabiilsena ja kaitseb elutähtsaid organeid, osaleb kehavormide säilitamises ja on oluline naha tervisele. Vesi aitab organismil vabaneda jääkainetest – higi ja uriiniga väljuvad kehast paljud jääkained, vesi (pisarad, sülg) uhub ära ja lahjendab ärritavaid aineid. Samuti on vesi abiks hingamisel. Kuid mil moel on see oluline päevituskosmeetikast rääkides?
Kõik professionaalsed päikese- ja päevitustooted lähtuvad naha vajadustest ja loomulikust koostisest, et hoida ja säilitada naha vajalikku niiskustasakaalu.
Näiteks päevitades võib meie nahk piltlikult öeldes vee kao tõttu justkui viinamarjast rosinaks kuivada – päikesekaitsetooted aga taastavad nahale vajaliku niiskustaseme. Samuti sisalduvad päikesekaitse tootes kaitseosakesed punetuse ja põletuse vastu. Antioksüdandid aga aitavad organismist väljutada päevitamise ajal tekkivaid jääkaineid. Seega, soovitame soojalt alati kreemi soetamisel võtta aeg ja lugeda läbi tootekoostise info – läbimõeldud ja tõestatud toimiv tootekompleks on naha heaolu silmas pidades väga oluline!
Spetsiaalsed päevitus pikendava toimega kehakreem on suvejume hoidmiseks IDEAALNE! Päevitust pikendav kreem on sulfaadivaba, mis sinu pigmenti ja jumet muidu lõhuks.
Samuti soovitame päevitusjärgselt kasutada spetsiaalset dušhigeeli, milles on pigmendi suhtes leebem koostis ja jumet toetavad pruunistajad.
Info: solaariumikoda.ee