icon - /uploads/s/u/c/x/ucxikkvxsxfs/img/full_TEOMDOW6.png
HOT! Black
250ml

Aloe-base (1. koostisosa) kasutab rohkelt tööstuses eksklusiivset kontsentreeritud aaloe geeli, mis aitab ravida , rahustada ja niisutada , et saavutada terve ja sile nahk.
Extraordinary Black Bronzer on ainulaadne segu niisutavatest ainetest koos karamelli, musta pähkli, melaniini ja kõrge DHA sisaldusega, mis loob koheselt nähtava jume.
DermaDark® Bronzer aitab esile tuua tumedama järkjärgulise värvi. Nahahoolduse segu koosneb naturaalsetest koostisosadest nagu rukkolast ja mangosteenist . Segu intensiivistab tumedat värvi ja säilitab seda tänu toitvatele vitamiinidele.
Uuendatud Biosine Complex ® Australian Goldi losjooni originaalkompleks teepuuõlist, oliivõlist ja pantenoolist , mida on täiustatud kukui pähkli õliga ja skvalaaniga (taimedest pärinev naha kaitsekihi komponent), et saavutada maksimaalne melaniini tootmise tulemus.
FadeDefy™ tehnoloogia on küllastatud Austraalia Kakaduu ploom iga, mis on maailma C vitamiini rikkaim puuvili. Kakaduu ploomil on põletikuvastane toime. Sheavõi aitab niisutada ja kaitsta nahka.
ATO Kaitse kasutab Austraalia teepuuõli, et kaitsta päevitusjärgse lõhna tekkimise eest.

Allikas: https://kivilaine.ee