Fake Bake Flawless Darker Self-Tan Liquid 170ml

Flawless Darker, auhinnatud ning legendaarselt luksusliku koostisega vedelik, mis tagab ühtlase lõpptulemuse. Sellel on kolmekordne toime ning värvitoonide juhend: Darker sisaldab kolme uut ning maksimaalselt säravat päevitust tagavat koostisosa. Darker töötati välja fännide palvel, kes soovisid luksuslikku sisu ning tumedamat lõpptulemust. Selle värvitoonide juhend tagab toote hõlpsa pealekandmise ning toote intensiivne koostis garanteerib kauem püsiva tumedama päevituse. Sobib klientidele, kes soovivad tunda ennast superglamuursetena.
Tootekirjeldus: Lihtne kasutada, kergesti pealekantav koostis. Sisaldab looduslikult saadud päevitusagenseid DHA, erütrüloosi ja DMI-d. Sisaldab kosmeetilist värvitoonide juhendit, mis tagab kohese päevituse jahõlpsa pealekandmise. Troopiline lõhn. Parabeenivaba. Loodusliku päritoluga koostisosad. Vegan sõbralik. Ei testita loomadel. Komplekti kuulub pealekandmise kinnas. Aegub 10 kuud pärast avamist.
Kuidas kasutada: Enne kasutamist loksutage ettevaatlikult. Kasutage alati komplektis kaasas olevaid veekindlaid kindaid. Kasutades toodet põlvedel, küünarnukkidel, kätel ja jalgadel, soovitame kasutada ühte meie toodetest, mis niisutaks nahka (õli mittesisaldavad tooted). Pihustage väike kogus toodet kinda pehmele poolele ja kandke see libistavate liigutustega nahale. Kandke toodet õrnemate liigutustega sellistele kohtadele nagu käed, küünarnukid, põlved ja jalad. Painutage küünarnukke ja põlvi enne toote pealekandmist. Pärast toimeaja lõppu loputage toode sooja veega maha. Korrake toote kasutamist üks kord nädalas, samuti kasutage Fake Bake‘i tooteid, mis pikendavad päevituse kestvust.
Fake Bake Flawless Self Tan Liquid Darker 32,90€