Fake Bake The Face Anti Aging 60ml

See on ülimalt tõhus näonaha pruunistaja neile, kellele meeldib päikesekahjustuseta oivaline jume. Sisaldab murrangulist Matrixyl-3000® vananemisvastast koostist. Oleme koondanud meie esmaklassilisse tootesse spetsiaalselt välja töötatud ning näonahasõbralikke päevitusaineid ja looduslike taimeekstrakte, mis tagavad parema niisutuse. Näita oma loomulikku ning kaunilt pronksjast jumet ning ära tee allahindlusi nahahooldusprotseduuride kvaliteedis.
Räägime tänapäeval palju iluprotseduuride, nahahoolduse ja päevitamise kvaliteedi olulisusest ning just seepärast sobib The Face klientidele, kes soovivad kvaliteetse nahahooldusega kuldset sära. Tänu värvijuhendile saab nägu ja kael kaetud ühtlaselt ning toode toimib maksimaalselt ööune ajal. Parim, mida saad oma jume heaks teha, on vältida päikesekahjustusi. Isepruunistaja koostis kohaneb loomulikult ja rõhutab naha kontuure.
Kirjeldus: Sisaldab nahale kasulikke ning kortsude teket vähendavaid Sederma Matrixyl-3000® kliinilisi tasemeid. Orgaanilised ekstraktid niisutavad nahka. Päevituse ühtlane jagunemine. Toode ei ole poorides nähtav. Parabeenivaba. Loodusliku päritoluga koostisosad. Vegan sõbralik. Ei testita loomadel. Komplektis pealekandmise kinnas. Aegub 10 kuud pärast avamist
Kasutamine: Enne kasutamist loksutage ettevaatlikult. Kanna peale õhtul ja lase tootel toimida öösel või kasuta päeval tooniva niisutajana. Kanna väikeses koguses toodet näole ringikujuliste liigutustega. Tumedama tooni saavutamiseks kanna toodet peale igal õhtul, kuni saavutad soovitud tulemuse. Loputa abivärv maha sooja veega.
Fake Bake The Face Anti Aging Self Tanning Lotion 28,05€