D-päevitus

Turvaline kombo Vahemere päikese nautlejale: D vitamiin + kaunis, kuldne ja püsiv jume! 
D päevitus on ainulaadne ja kaasaegne päevitamise kontseptsioon, mis pakub tervislikku, turvalist, kaunist ja kaukestvat Vahemere päikeselist jumet. Lisaks ilusale ja tervislikule päevitusjumele, saab siit ka organismile vajaliku koguse D vitamiini.

Hea teada D-päevitusest: 

Päevituslampide kiirgusintensiivsus on samaväärne loodusliku päikesega. Teisisõnu saab päevitades sarnase UV kiirguse doosi kui viibides Vahemere päikese käes keskpäeval. Päevitustulemus on loomulik, kaunis ja püsiv.Eeliseks (tavasolaariumi ees) on madalama UV intensiivsusega lambid (s.t D-päevitusel on oluliselt väiksem võimalus saada päikesepõletust). 

Päevituse seanss kestab pisut kauem, ent päevitades saab veelgi parema päevitustulemuse kui tavasolaariumis (pigmendi moodustumise protsess on sarnane loodusliku päikese käes päevitamisega). 

D-päevituse solaariumis on püsivama jume saavutamiseks soovitav päevitada 3 – 4 seanssi. Seejuures tuleb arvestada sellega, et kui Te ei ole varem päevitanud (pigmendi tase nahas on madal), võtab pigmendi moodustamine pisut kauem aega, tavaliselt 3 – 5 päeva. S.t lõplikku päevitustulemust näete alles mõne päeva möödudes. 

Kasutades professionaalset looduslikke pruunistajaid sisaldavat päevituskosmeetikat, saab siiski ka kiirema päevitustulemuse, mida näeb juba 2 tunni möödudes pärast päevitamist. 

D-päevitus ning looduslik päikesevalgus on kõige loomulikumad D vitamiini allikad. Paljud, ka Eestis läbiviidud uuringud kinnitavad, et meie laiuskraadidel ei saa kuni 90% inimestest piisavalt D vitamiini loodusliku päikese puudumise tõttu. Üks seanss D-päevituse solaariumis nädalas võib anda aga kuni 10000 RÜ D vitamiini, mis oluliselt parandab organismi immuunsust ja vähendab erinevatesse haigustesse haigestumise riski.

Infoallikas: D-päike