Terviseamet teatab!

Terviseamet korraldas 2016 aastal solaariumiteenust osutavates ettevõtetes sihtuuringu "Solaariumiteenustest tulenevad terviseriskid". Sihtuuringu raames teostati pisteliselt 20 UV-seadme instrumentaalanalüüs. Uuringu eesmärk oli hinnata Eesti ilu- ja isikuteeninduse valdkonnas olevate solaariumiteenuste terviseohutust lähtudes õigusaktide nõuetest ja standardis sätestatust.

 

Miks valida D-päevitus?

Uus tehnoloogia, kaasaegne D-päevitus!  

Mis on D-päevitus ja miks on see parem?Nii tava, kui D-päevitus solaariumis on kasutusel UV kiirgust edastavad lambid. D-päivituse eeliseks on madalama UV intensiivsusega lambid. 

D-päevitus solaariumis ei saa nii kergelt päikesepõletust ja selle üldine UV doos on madalam kui tavasolaariumis.

Jõulukuu kingitus!

Kliendikaardile deposiidi laadimisel saad kaasa kingituse! 

Kõik kes laevad deposiiti 9,90€, 20€ või rohkem saavad kaasa kingituse! 

Kui sul pole veel solaariumi püsikliendikaarti, loe infot siin >>

Tervisliku eluviisi nimel

Toetame koos uue koostööparneriga Mixfit tervislikku eluviisi ja loe mida huvitavat sellel hooajal pakume.

Kodu fitness pole veel kunagi olnud niiefektne ja huvitav!Trenni võib teha Teile sobival ajal, kõige aktiivsemaid ootavad ees kingitused!Toetame MIXFITI, sest nemad aitavad inimestel saavutada tulemusi, olla terved ja energilised. 

Kui tahate teha trenni aga teil pole aega minna jõusaali, siis MIXFIT on parim lahendus. 

Olge terved ja energilised! 💪 

Täpsem informatsioon on koduleheküljel https://mixfit.ee/või 

Facebook https://www.facebook.com/Mixfit.ee/ 

Ära maga maha võimalust, algus on juba see reede 17.11.2017 

Juuste keratiinsilendus - HEA HIND!

Tõeline formaldehüüdivaba keratiinihooldus annab puhta ja sileda tulemuse ilma tugevate kemikaalide ja pika ooteajata. Pure Renewal on kobinatsioon Keranond® tehnoloogiast ning jojoba, argaania ja rosmariiniõlidest, mis 90 minuti jooksul muudavad kahused ja käsitlematud juuksed siidiselt pehmeks ja siledaks 3 kuuks!

10 riskirühma, keda ähvardab D-vitamiini puudus kõige rohkem

Mõni inimene kannatab D-vitamiini defitsiidi käes suurema tõenäosusega kui teine. Prevention toob välja kümme inimrühma, kes peaksid olema kõige tähelepanelikumad.Kuigi vananemisel on oma plusse, näiteks aastatega kogunenud teadmised ja elukogemus, on vanusenumbri kasvamisel ka oma pahupooled.

 

Uus Spray-Päevitus "UnReal"

• Kiiresti kuivav
• Parabeenivaba
• Alkoholivaba
• Ei jäta laike ega muid jälgi

Ideaalne päevituse tulemus!

Iga inimese sees on päikesekiir- lase sel särada! Solaariumiaparaadid on üles ehitatud samal põhimõttel nagu päikesevalguski- me vajame seda aga oluliselt rohkem kui meie laiuskraad seda pakkuda suudab.Kõik meie töötajad on läbinud 5-päevase koolitusprogrammi ning aitavad Sind parima valiku tegemisel meeleldi. Soovijaile koostame individuaalse päevitusplaani ning saame seeläbi pakkuda läbimõeldud päevitusskeemi.