Ergoline Excellence 800 uued D-päevituslambid

D-päivituse eeliseks on madalama UV intensiivsusega lambid. D-päevitus solaariumis ei saa nii kergelt päikesepõletust ja selle üldine UV doos on madalam kui tavasolaariumis. 

Read more

Riigipühadel oleme kinni!

Hea klient, 20. augustil on meie salong suletud.

Head Eesti Taasiseseisvumispäeva!

Read more

"Megasun T200" uued D-päevituslambid 

  Vertikaalses solaariumis "Megasun T200" on uued D-päevituse lambid. Tänapäeval on populaarseks saanud d-päevituslampidega solaariumid, kus on võimalik saavutada ühtlasem ja loomulikum jume veidi pikema seansi ajaga. 

Read more

Riigipühad


Hea klient, 30.03.2018 on meie salong suletud.

Häid pühi.

Read more

Botoxeffekt juustele on unikaalne vananemisvastane juustehooldus 

 See on unikaalne vananemisvastane juustehooldus. Niisutab ja toidab juukseid ning annab neile tagasi tõelise sära. Aloe vera õli, keratiini, loodusliku kollageeni ja musta kalamarjaga rikastatud hooldus parandab juuste struktuuri ja kaitseb juukseid töötlemisel. Annab uut elujõudu igat tüüpi juustele. 

Read more

Spray-päevitus - pruuniks mõne minutiga! 

Kui plaan pittu minna või ees on muu suurejooneline üritus, tasuks ära üks spray-päevitus! Kui oled valmis oma ilusat nahka toonima siis järgnev info on sulle vajalik! Spray-päevitus on uduvihmana kehale piserdatav päevitus. 

Read more

Terviseamet teatab!

Terviseamet korraldas 2016 aastal solaariumiteenust osutavates ettevõtetes sihtuuringu "Solaariumiteenustest tulenevad terviseriskid". Sihtuuringu raames teostati pisteliselt 20 UV-seadme instrumentaalanalüüs. 

Read more

Miks valida D-päevitus?  

Nii tava, kui D-päevitus solaariumis on kasutusel UV kiirgust edastavad lambid. D-päivituse eeliseks on madalama UV intensiivsusega lambid. D-päevitus solaariumis ei saa nii kergelt päikesepõletust ja selle üldine UV doos on madalam kui tavasolaariumis.Nii nagu ka tavasolaariumis, on D-Päivitus solaariumis soovitav päevitada 3 - 4 seanssi püsivama jume saavutamiseks. 

Read more