Massaaž
Klassikaline massaaž  30/60/90min 20/35/45€
Beebiootel naistele massaaž 30min 35/45€      
Beebi/lastemassaaž 30/60min 20/25€      
Lümfimassaaž 60/90min 35/45€      
Aroomimassaaž 60/90min 40/50€      
Segmentmassaaž 60/90min 35/45€      
Refleksoteraapia 30/60min 20/35€      
Klassikaline massaaž
Klassikaline- ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele (selg, kael, kukal, õlad, käed, jalad jne). Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral. Parima tulemuse saavutamiseks on antud massaaži soovitav võtta kuuridena 6–10 korda.
Beebiootel naistele massaaž
Massaaž on mõeldud beebiootel emadele ning aitab leevendada spetsiifilisi lapseootusest tulenevaid lihaspingeid ja turseid – paistes jalad, valutav selg, närvivalu jne. Loomulikult suurendab rasedusaegne massaaž ka üldist heaolutunnet ning muudab ootusaja veelgi meeldivamaks.
Beebi/lastemassaaž
Lapsele võib teha massaaži juba sünnist alates. Puudutuse läbi suureneb lapsel vastuvõtuvõime ümbritsevale maailmale paremaks ja tema ealine areng kiireneb tunduvalt. Lapsel arenevad paremini psühhilised ja vaimsed võimed. Massaaž parandab lapse immunsüsteemi, aitab kaasa lihaskonna arenemisele ja arendada eale omaseid reflekse, mis vähendab lapse haigestumist.
Lümfimassaaž
Lümfimassaaž on nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav pindmine massaaž, mis stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast, lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ja ainevahetushaiguste puhul. Lümfimassaaži kasutatakse näiteks alajäsemete veenilaiendite, lümfiteede ahenemisest tingitud tursete, rasedusaegsete tursete leevendamiseks, samuti ulatuslike operatsioonide (sh kasvajate) ja traumajärgsel perioodil.
Aroomimassaaž
Aroomimassaaž on väga vanade traditsioonidega ravimise ja tervendamise kunst, kus kasutatakse taimedest saadud eeterlikke aromaatseid õlisid inimese keha ja meele tervendamiseks. Efekt saavutatakse lõhna ja õli toime kaudu kõigile keha süsteemidele ning õlide imendumisel kudedesse ja vereringesse. Oskuslik aroomiõlide valik ning aeglased ja silitavad liigutused leevendavad paljusid probleeme, näiteks emotsionaalne ebastabiilsus, unehäired, vererõhu kõikumised, stress, pinges lihased, tselluliit. Teatud õlidel on üldine toime, samal ajal kui teised on ühenduses kindla organiga.
Segmentmassaaž
Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, et leevendada valusündroomi ja mõjutada siseorganite tööd. Igal siseelundil on inimese keha peal oma segmentaarne piirkond, mille mõjutamisel saab tema talitlust muuta. Segmentmassaaži tehakse vaheldumisi klassikalise massaaži võtetega.
Refleksoteraapia
Põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisunditest jalatalla pinnale kindlatesse tsoonidesse. Teraapia käigus masseerib refleksoloog jalatalla all olevaid erinevaid piirkondi ning vastavaid muutusi (valu, nahamuutusi) leides saab informatsiooni organismi hetkeseisundist, aga ka kroonilistest ja läbipõetud haigustest. Oletatava probleemi puhul saadab organile vastava punkti puudutamine valuaistingu. Nende punktide mõjutamine stimuleerib närvilõpmeid ja vereringet, parandab organite tööd, samuti leevendab stressi ja pinget kehas