Unikaalne vananemisvastane juuksehooldus

Niisutab ja toidab juukseid ning annab neile tagasi tõelise sära. Aloe vera õli, keratiini, loodusliku kollageeni ja musta kalamarjaga rikastatud hooldus parandab juuste struktuuri ja kaitseb juukseid töötlemisel. Annab uut elujõudu igat tüüpi juustele. Tulemused on näha alates esimesest hoolduskorrast.

Botox efekti säilitamiseks ja pikendamiseks on kasutuskordade vahepeal soovitav kasutada sulfaadivaba SOS keratin/platinum šampooni ja balsamit.

Botox püsib juustel 6-8 nädalat (juhul, kui kodune hooldus on õige). Protseduuri võib korrata iga 1,5 kuu pärast.  

Lühikesed juuksed 30€
Pikad juuksed 40€
Ülipikad juuksed 50€


Botox

Processing video...

Protseduuri järgsed koduhooldustooted
<p>Curl Perfection Shampoo 250ml</p>

Curl Perfection Shampoo 250ml

Šampoon silendab loomuliku ja keemilise loki, annab lokile elastsuse ja pehmuse ning tagab juuksele niiskustasakaalu. Sulfaadivaba. Sobib lokkis juustele.
<p>Curl Perfection Conditioner 200ml</p>

Curl Perfection Conditioner 200ml

Balsam/mask aitab lokkis juustele hoida ilusat vormi ja annab lokile elastsuse. Mask lihtsustab lokiliste juuste kammimist, teeb juuksed pehmeks ja siledaks.  Sobib lokkis juustele. 
<p>Curl Perfection Fluid 150ml</p>

Curl Perfection Fluid 150ml

Juustele jäetav vedellik. Teeb juuksed siledaks ja hästi kammitavaks. Eemaldab pusad ja säilitab loki pikaks ajaks. Annab lokile läike ja raskuse.
Deep Care Shampoo 250ml
Deep Care Shampoo 250ml
Sulfaadivaba Šampoon, mis sobib kahjustatud ja hapratele juustele. Phyto Ceramixi ja nisuvalkude valem taastab kahjustatud juuste struktuuri.Efektiivne juuste taastamine on tingitud spetsiaalsest valgukompleksist, mis kaitseb looduslikku hüdrolipiidikihi, andes juustele pehmuse ja loomuliku hüdratatsiooni.
<p>Intensive Care Mask 200ml</p>

Intensive Care Mask 200ml

Mask on spetsiaalselt välja töödatud väga kahjustatud juustele. Phyto-Keramixi koostisosa sisaldav eksklusiivne koostis koos nisuvalkade ja ceramididega moodustab juuste ümbritseva keskkonna. Kaitseb juukse kutiikulat ja annab juustele terve  ja särava väliuse.
<p>Multiactive Serum 150ml</p>

Multiactive Serum 150ml

Multiaktiivne seerum on mõeldud spetsiaalselt kahjustatud ja hapratele juustele.Toidab ja niisutab juukseid ning takistab lõhenenud otste ilmumist.
<p>Smoothing Shampoo 250ml</p>

Smoothing Shampoo 250ml

Šampoon on sulfaadivaba koostisega, mis sobib kohevatele ja ebatasastele juustele. Rikastatud koostis puhastab peanahka ja tänu eksklusiivsetele aktiivsetele komponentidele anna juustele piisava niiskustasakaalu ja lihtsustab nende kammimist.
<p>Smoothing Mask 200ml</p>

Smoothing Mask 200ml

Toitev ja silendav mask, mis sobib lokkis ja kahjustatud juustele. Niisutab sügavuti ning juuksed on kerged ja pehmed. 
<p>No More Frizz 150ml</p>

No More Frizz 150ml

Intensiivselt niisutav seerum, mis kaitseb lokkis ja kahjustatuid juukseid. Kaitseb kuumuse eest ja sobib kuumakaitseks erinevate soengute tegemisel. 

Mask BotoxEffects

Koostisesse kuulub keratiin, musta kalamarja ekstrakt, kollageen, elastiin, proteiinid, vitamiinid A, B, D, E ja lipiidide kompleks. 

Mask tervendab ja silendab juukse kutiikulat, eriti peale juuste keemilist töötlemist: värvi mahapesu, blondeerimine, juuksetangide igapäaevane kasutus. 

Pikendab botoxi eluiga.

Kasutamine:  

Mask BotoxEffects 500g 45€